Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oakley Standard Issue

O firmie Oakley

Oakley Standard Issue to wyspecjalizowany wydział firmy Oakley, Inc., którego zadaniem jest spełnianie konkretnych potrzeb wojska, policji, straży pożarnej oraz innych formacji mundurowych.

Współpraca Oakleya z Siłami Zbrojnymi Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się w latach 80. Została ona nawiązana w celu rozwinięcia nowych technologii, które mogłyby poprawić bezpieczeństwo, osiągi i wygodę żołnierzy oraz profesjonalistów. Chęć ciągłego rozwoju powoduje, że firma produkuje coraz lepszy sprzęt przeznaczony do używania w warunkach bojowych, z myślą o tych, którzy będą z niego korzystać, mając zaszczyt cieszyć się ich szacunkiem.

Ta pasja doprowadziła do stworzenia linii Oakley SI, oferującej niedoścignioną przejrzystość soczewek i utrzymującą najwyższy poziom ochrony. Kolejne generacje produktów są nieustannie poprawiane w laboratoriach firmy Oakley na Foothill Ranch w Kalifornii. Każda z tych innowacji definiuje na nowo postrzeganie środków ochrony oczu. Jeżeli technologia potrzebna naszym klientom nie istnieje - my ją tworzymy.

Od 2014 roku okulary i gogle marki Oakley są dostępne w Polsce za pośrednictwem firmy SPC.

Dystrybutor

Nasza przygoda z Pasją, Techniką i Adrenaliną rozpoczęła się w roku 2001. Początkowo niewielka firma z biegiem lat rozrastała się, zdobywała wiedzę, doświadczenie, nowy asortyment i co najważniejsze, wiernych klientów.

Od momentu powstania wprowadziliśmy do naszej ofert ponad 10000 produktów, stworzyliśmy profesjonalny dział handlowy, zajmujący się dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości towaru na terenie całej europy. Posiadamy szerokie kontakty wśród producentów z całego świata, Japonii, Tajwanu, Stanów Zjednocznonych, Hong Kongu, Chin i Europy. Nieustannie zdobywamy nową wiedzę i bezcenne doświadczenie by móc zapewnić naszym klientom obsługę najwyższej jakości.

Kontakt

SPC
ul. Kościuszki 114 2N
61-717 Poznań,
POLAND
NIP: PL5542259553

telefon: +48 533 313 997
fax: +48 614 152 998
e-mail: b2b@spechurt.pl

pixel