COOKIE

Witryna obsługuje pliki cookie (są to specjalne pliki pochodzące z danej witryny internetowej odnotowywane i zapamiętywane przez daną przeglądarkę internetową), które są następnie zapisywane na dysku twardym użytkownika. Ten rodzaj plików służy m.in. ułatwieniu poruszania się po naszym serwisie, a także mogą służyć lepszemu zapamiętywania określonych preferencji użytkownika w ramach naszego serwisu.
Zostałem poinformowany
O firmie Oakley Oakley Standard Issue to wyspecjalizowany wydział firmy Oakley, Inc., którego zadaniem jest spełnianie konkretnych potrzeb wojska, policji, straży pożarnej oraz innych formacji mundurowych.

Współpraca Oakleya z Siłami Zbrojnymi Stanów Zjednoczonych rozpoczęła się w latach 80. Została ona nawiązana w celu rozwinięcia nowych technologii, które mogłyby poprawić bezpieczeństwo, osiągi i wygodę żołnierzy oraz profesjonalistów. Chęć ciągłego rozwoju powoduje, że firma produkuje coraz lepszy sprzęt przeznaczony do używania w warunkach bojowych, z myślą o tych, którzy będą z niego korzystać, mając zaszczyt cieszyć się ich szacunkiem.

Ta pasja doprowadziła do stworzenia linii Oakley SI, oferującej niedoścignioną przejrzystość soczewek i utrzymującą najwyższy poziom ochrony. Kolejne generacje produktów są nieustannie poprawiane w laboratoriach firmy Oakley na Foothill Ranch w Kalifornii. Każda z tych innowacji definiuje na nowo postrzeganie środków ochrony oczu. Jeżeli technologia potrzebna naszym klientom nie istnieje - my ją tworzymy.

Od 2014 roku okulary i gogle marki Oakley są dostępne w Polsce za pośrednictwem firmy SPC.
RADAR EV
SI Balistic CROSSHAIR
© 2010 - 2019 | SPC Poland
|Strona główna |Informacje |Gdzie kupić |Kontakt |